Marco Luzzani/Getty Images
29. KOLO SERIE A

Piše: HinaObjavljeno: 18. ožujak 2018. 18:35

Završeno je šest od osam utakmica 29. kola Serie A predviđenih za nedjelju.

Nakon što je Inter u gostima slavio kod Sampdorije 5:0 uz gol Ivana Perišića i čak četiri gola Maura Icardija, uloge favorita opravdali su i drugi favoriti.

Milan je na San Siru teškom mukom pobijedio Chievo 3:2 bez Nikole Kalinića kojeg je trener Gattuso izostavio iz kadra, a Roma je slavila u gostima kod Crotonea 2:0.

U utakmici punoj preokreta Milanu je pobjedu donio Andre Silva golom u 82. minuti, dok je Roma slavila golovima Stephana El Shaarawyja iz 39. i Radje Nainggolana iz 75. minute.

Super uvjerljiva bila je Atalanta koja je slavila kod Hellas Verone 5:0 uz hat trick Josipa Iličića.

Fiorentina Milana Badelja slavila je u gostima kod Torina 2:1 golom Cyrila Theraeua iz jedanaesterca u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Hrvatski reprezentativac odigrao je cijelu utakmicu.