REUTERS/Massimo Pinca
SLALOM U ŠESNAESTERCU

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 03. studeni 2018. 21:52

U 11. kolu talijanske Serie A Juventus je na svome stadionu ugostio Srnin i Bradarićev Cagliari. Već u 45. sekundi fantastični argentinski napadač Paulo Dybala načeo je goste u maniri najvećih nogometnih virtuoza.

Cancelo je presjekao jednu loptu gostiju i dodao Bentancuru koji sjajno pronalazi Dybalu, a Argentinac se sjurio prema golu Cagliarija, ispremiješao cijelu obranu i majstorskim potezom izbacio Pisacanea i Ceppitellija te mirno poentirao za vodstvo Juventusa.

Dybali je ovaj pogodak ovosezonski prvijenac u Serie A, dok je u Ligi prvaka postigao već četiri pogotka.

U 37. minuti na 1:1 je izjednačio Brazilac Joao Pedro koji je uspio pobjeći Cancelu i zakucati loptu u mrežu pored nemoćnog Szczesnyja.

Međutim, izjednačenje nije dugo trajalo. U 39. minuti Douglas Costa je probio po lijevoj strani i prošao našeg Darija Srnu te poslao oštru loptu u peterac, a ondje ju je Filip Bradarić, u namjeri da je izbije, poslao u vlastitu mrežu.

Konačnih 3:1 postavio je Juan Cuadrado nakon brze kontre Juvea, a asistirao mu je Cristiano Ronaldo.

Mario Mandžukić je zbog lakše ozljede ostao na klupi Juventusa.

26. travanj 2024 15:36