Screenshot: FC Persepolis
SPAS U ZADNJI ČAS

Piše: HinaObjavljeno: 14. svibanj 2018. 21:58

Iranski Persepolis, kojeg vodi hrvatski stručnjak Branko Ivanković, izborio je plasman u četvrtfinale azijske Lige prvaka.

Persepolis je u uzvratnom susretu osmine finala u Teheranu pobijedio Al Jaziru iz Ujedinjenih Arapskih Emirata sa 2-1 nakon što je prvi susret završio pobjedom Al Jazire 3-2. Ivankovićeva momčad je izborila nastavak natjecanja zbog više postignutih golova u gostima, a odlučujući pogodak je postigao Jalal Hosseini u 90. minuti susreta.

Iranci su poveli u 63. minuti golom Ahmada Nourollahija, a izjednačio je Romarinho sedam minuta kasnije. Kada se već činilo kako će Al Jazira sačuvati remi i tako izboriti prolaz, Hosseini je zabio za veliko slavlje domaćih navijača.

Za Persepolis nije nastupio hrvatski nogometaš Božidar Radošević.

26. travanj 2024 22:52