Screenshot: GoalsArena
KATASTROFALNA REAKCIJA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 15. studeni 2017. 09:29

Nogometne reprezentacije Portugala i SAD-a sinoć su u Leiriji odigrali prijateljsku utakmicu i remizirali su 1:1.

Amerikanci su protiv porugalskih rezervista poveli golom McKennieja u 21. minuti, da bi deset minuta kasnije Antunes poravnao na, pokazalo se, konačnih 1:1.

Kod izjednačujućeg gola Portugala strašan je gaf napravio rezervni vratar Ethan Horvath. Antunes je vjerojatno pokušao ubaciti, a ne zapucati s lijevog boka, ali je lopta otišla ravno prema vrataru. A ovaj umjesto da ju mirno uhvati u ruke, propustio ju je kroz noge u mrežu. Veliki gaf koji je koštao Amerikance pobjede.

Bit će to samo sol na ranu Amerikancima nakon neuspjeha u plasmanu na SP u Rusiji.

26. travanj 2024 23:18