REUTERS/Arnd Wiegmann
ZAISTA IMPRESIVNO

ZA SPAS NAZOVI - CRISTIANA RONALDA Pogledajte ludi preokret Portugala u razmaku od tri minute režiji Realove zvijezde

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 24. ožujak 2018. 14:25

Nogometna reprezentacija Portugala sinoć je pobijedila Egipat 2:1 u prijateljskoj utakmici zahvaljujući golovima Cristiana Ronalda.

A nije se činilo tako. Golom Mohameda Salaha imao je Egipat vodstvo od 56. minute sve do sudačke nadoknade. A onda se ukazao Ronaldo.

U drugoj minuti nadoknade Ronaldo je glavom pospremio ubacivanje Ricarda Quaresme, a onda je u 94. minuti ponovio isto. Opet je asistent bio Quaresma, ovog puta iz slobodnog udarca, a Ronaldu je priznat gol nakon odobrenja VAR-a.

Sudac prvotno nije priznao gol zbog sumnje u zaleđe, ali onda je naknadno pokazao na centar.

26. travanj 2024 01:49