TOP 5 POTEZA VIKENDA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 07. ožujak 2017. 00:43

Hrvatski igrači već su nas pomalo navikli na odlične igre vikendima, a tako je bilo i ovaj put.

Za vas smo izdvojili pet kandidata između kojih trebate odabrati onoga tko je ipak zaslužio ponijeti titulu hrvatskog igrača vikenda.

Andrej Kramarić je u utakmici svog Hoffenheima kod kuće protiv Ingolstadta (5:2) ušao u 52. minuti kod rezultata 1:1, a onda u 77. minuti pogodio za 3:2.

Ivan Perišić je u pobjedi Intera kod Cagliarija 5:1 zabio dva gola. Pogodio je hrvatski reprezentativac u 34. za 1:0 te u 47. za 3:1 pa izašao u 73. minuti kod rezultata 4:1 za milansku momčad.

Ivan Perisic Goal HD - Cagliari 1-3 Inter - 05... by Jek09Pre

Josip Pivarić je u 43. minuti zabio prekrasan pogodak za 1:0 u 2:0 pobjedi Dinama kod kuće protiv Intera.

Marko Livaja je u pobjedi Las Palmasa kod kuće protiv Osasune 5:2 pogodio u 55. minuti kod rezultata 1:2 pa izašao u 73. minuti kada ga je zamijenio Alen Halilović kod rezultata 3:2.

Ivan Rakitić je u pobjedi Barce kod kuće protiv Celte 5:0 zabio u 57. minuti za 3:0.

27. travanj 2024 00:39