REUTERS/Charles Platiau / REUTERS
ZABIJA REDOVNO I BEZ GREŠKE

Piše: HinaObjavljeno: 24. rujan 2017. 00:34

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Ivan Santini ponovno je bio najvažniji igrač Caena, koji je njegovim pogotkom na domaćem terenu pobijedio Amiens s 1:0 u 7. kolu francuskog prvenstva.

Santini, koji je odigrao svih 90 minuta, precizno je izveo jedanaesterac u 54. minuti te tako donio sva tri boda svojoj momčadi.

Podsjetimo, bivši napadač Zadra je u 5. kolu izborio i sam realizirao jedanaesterac u 2:1 pobjedi protiv Dijona, i nakon sedam kola ima na kontu tri pogotka.

But Ivan Santini

Caen je s nova tri boda skočio na šesto mjesto ljestvice sa 12 bodova, koliko ima i peti Lyon, koji je na svom terenu odigrao 3-3 sa slabašnim Dijonom.

U prvoj subotnjoj utakmici Paris SG je napravio prvi krivi korak odigravši 0-0 na gostovanju kod Montpelliera. Momčad puna skupih pojačanja tijekom 90 minuta nije uspjela pronaći put do mreže sastava iz donjeg dijela ljestvice.

Ipak, Paris SG je zadržao prvo mjesto na ljestvici sa 19 bodova, jednim više od prvaka Monaca, koji je u petak kao gost nadigrao Lille sa 4-0.