Sportfoto Zink/wolfgang Zink/imago Sportfotodienst/profimedia
HRVATSKI STRIJELAC

Savršen ulazak u sezonu za bivšeg hajdukovca: Katić pogotkom stavio ‘točku na i‘ pobjedi svoje momčadi

Branič je odigrao cijelu utakmicu, dok je Ivan Santini ogled ispratio s klupe za rezerve
Piše: HINAObjavljeno: 23. srpanj 2023. 19:13

Počela je nova sezona švicarskog prvenstva, a u 1. kolu u strijelce se upisao 26-godišnji hrvatski nogometaš Nikola Katić za svoj Zuerich.

Na domaćem terenu Zuerich je pobijedio novog prvoligaša Yverdon s 2-0, a u svakom poluvremenu Zuerich je postigao po jedan pogodak. U 27. minuti je strijelac bio Jonathan Okita, dok je u 54. minuti konačnih 2-0 postavio Nikola Katić, nekadašnji igrač Slaven Belupa i Hajduka.

Katić je odigrao cijelu utakmicu za pobjednički sastav, dok je hrvatski napadač Ivan Santini ostao tijekom ovog dvoboja na domaćoj klupi za pričuve.

27. travanj 2024 13:45