REUTERS/Susana Vera
34. KOLO PRIMERE

ATLETICO ODGODIO ŠAMPIONSKO SLAVLJE BARCELONE 'Rojiblancosi' pobijedili Valenciju u derbiju kola, presudila je 'bomba' Corree

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 24. travanj 2019. 23:44

Izvrsnu utakmicu punu uzbuđenja i golova odigrali su Atletico Madrid i Valencia na Wanda Metropolitanu. U derbiju kola Atletico je slavio s 3:2 i tako odgodio šampionsko slavlje Barcelone.

Četiri kola prije kraja sezone vodeća Barcelona ima devet bodova prednosti ispred drugoplasiranog Atletica i matematički još nije osigurala naslov.

Alvaro Morata doveo je Atletico u vodstvo već u 9. minuti, na 1:1 izjednačio je Kevin Gameiro u u 36. i sa rezultatom 1:1 otišlo se na odmor. U 49. minuti Antoine Griezmann vraća vodstvo Atleticum a Dani Parejo iz jedanaesterca vraća Valenciju u egal u 77. minuti.

Za pobjedu Atletica 3:2 zabio je Angel Correa u 81. minuti sjajnim dalekometnim udarcem s nekih 20-ak metara. Nikola Kalinić čitav je susret odgledao s klupe za pričuve.

23. travanj 2024 13:36