NOVA TRI BODA

BARCELONA NAKON MUČENJA KOD ALAVESA U PRVOM POLUVREMENU IPAK DOŠLA DO TRI BODA Suarez odigrao odličnu utakmicu, Valverde poštedio Rakitića

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 24. travanj 2019. 01:21

U 34. kolu Primere Barcelona je došla do nova tri boda u gostujućoj pobjedi 2-0 nad Alavesom. Momčad s Camp Noua sada drugoplasiranom Atleticu bježi dvanaest bodova, dok Atletico sutra gostuje kod Valencije.

Do kraja prvenstva ostalo je četiri kola.

Barcelona se mučila u prvom poluvremenu protiv duboke obrane Alavesa, a prvi gol na utakmici pao je u 55. minuti – strijelac je bio Alena nakon sjajne asistencije Sergija Roberta i 'propuštanja' Suareza.

Na 2:0 pet minuta kasnije povisio je upravo Suarez s bijele točke. Najprije je gol zabio Umtiti, ali taj je gol bio poništen zbog zaleđa, a nakon pregledavanja snimke sudac je zbog igranja rukom u kaznenom prostoru dosudio jedanaesterac.

Ivan Rakitić nije konkurirao za večerašnji susret, dok je Lionel Messi utakmicu započeo s klupe i odigrao posljednjih pola sata susreta.

Barcelona u subotu na Camp Nou dočekuje Levante.

20. travanj 2024 04:11