Getty
LA PRIMERA

Bilbao i Villarreal bez golova

Piše: HinaObjavljeno: 06. veljača 2016. 23:59

U 23. kolu španjolskog nogometnog prvenstva Athletic Bilbao je u subotu na svom terenu protiv Villarreala odigrao 0-0, a sudac utakmice pokazao je čak deset žutih i dva crvena kartona.

Nakon što su prije tjedan dana izgubili od Barcelone 1-2, nogometaši Atletico Madrida u subotu su pobijedili Eibar sa 3-1, a Fernando Torres zabio je 100. gol u karijeri u dresu Atletica.

Eibar je poveo golom Keka u 47. minuti, a onda je uslijedio preokret. José Giménez je u 57. pogodio za 1-1, a potom je Saúl u 63. minuti doveo Atletico u vodstvo 2-1. Pobjedu Atletica potvrdio je u 90. minuti Fernando Torres, koji igrao posljednjih 15 minuta.

Torres je igrao za Aletico od 2001. do 2007., a u klub se vratio prije godinu dana. Za Eibar je debitirao hrvatski veznjak Josip Radošević, u igru je ušao u 89. minuti. Radošević je igrač Napolija, a prije dolaska na posudbu u Eibar, bio je na posudbi u Rijeci.

Dan ranije Malaga je pobijedila Getafe sa 3-0, a za treći pogodak je asistirao hrvatski nogometaš Duje Čop.