getty images
PREMIER LIGA

ČAROLIJA KRANJČARA Niko bombom iz slobodnjaka donio bod QPR-u protiv Stokea

Piše: ArhivaObjavljeno: 20. rujan 2014. 17:49

Hrvatski nogometni reprezentativac Niko Kranjčar bio je strijelac za Queens Park Rangers u 5. kolu engleskog prvenstva , on je sjajno izvedenim slobodnim udarcem u 88. minuti pogodio za konačnih 2-2 (1-1) protiv Stoke Cityja.

Gosti iz Stokea dva su puta vodili golovima Biram Dioufa (11) i Croucha (51), ali bod domaćima osigurali su Caulker (42) i Kranjčar (88).

Naš je reprezentativac sam izborio slobodni udarac u 88. minuti, a potom je prebacivši živi zid pogodio gornji desni kut nemoćnog vratara Stokea Begovića.

Kranjčar, koji je odigrao čitav susret za QPR, bio je najbolji igrač domaćeg sastava - razigran, raspucan i rastrčan. Imao je nekoliko sjajnih driblinga i pokukaša iz daljine, a najbolji je bio u 30. minuti kada je s ogromne udaljenost za centimetar promašio rašlje Begovićeva gola.

Redknappov sastav sada je 15. na ljestvici s četiri boda, dok je Stoke 12. s pet bodova.

Na vrhu je Chelsea sa 12 bodova ispred Aston Ville koja ima 10, dok su na dnu Crystal Palace, Burnley, West Bromwich Albion i Newcastle United sa po dva boda.

20. svibanj 2024 23:00