PROBLEMI ZA INTER

Diego Milito upitan za Nerazzure na gostovanju protiv Udinesea

Piše: Agencija TotalsportObjavljeno: 20. siječanj 2011. 23:13

Argentinski napadač Intera Diego Milito (31) mogao bi propustiti nedjeljni susret 21. kola talijanskog nogometnog prvenstva u kojem "nerazzurri" gostuju kod Udinesea.

Ozlijedio je Milito zadnju ložu lijeve noge u zaostalom susretu 16. kola protiv Cesene igranom u srijedu, te je bio prisiljen napustiti travnjak San Sira već u 20. minuti, samo pet minuta nakon što se upisao u listu strijelaca. Inače, Inter je spomenuti susret dobio 3-2, a Militu je postignuti gol bio peti ovosezonski u Seriji A.

Na službenoj web-stranici aktualnog talijanskog prvaka stoji da će se o nastupu argentinskog napadača protiv Udinesea odlučiti dan uoči utakmice.

Inter je trenutno četvrtoplasirana momčad Serie A, a Udinese osmoplasirana. Razdvaja ih pet bodova.

06. svibanj 2024 15:18