CROPIX
29 POZNATIH IMENA

DONOSIMO PREGLED LUDOG VIKENDA VATRENIH Modrić najbolji, Suba se ozlijedio, Lovren sukreirao ludu završnicu, Ćorluka nije mogao ni protiv Osijeka...

Čak 29 hrvatskih reprezentativca i kandidata za Svjetsko prvenstvo bilo je pod radarom SN-a ovoga vikenda, a ovdje vam donosimo kratki pregled njihovih nastupa i trenutnog stanja u klubova za one koje nisu igrali.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 06. veljača 2018. 09:21

Danijel Subašić (Monaco) - zbog ozljede kvadricepsa i rebra napustio teren u 15. minuti utakmice s Lyonom u kojoj su dobili 3:2. Prije toga primio jedan gol.

Lovre Kalinić (Gent) - branio na gostovanju kod Eupena, igrali 1:1.

Dominik Livaković (Dinamo) - nije branio protiv Krškog u generalci pred prvenstvo.

Šime Vrsaljko (Atletico) - igrao cijelu utakmicu, prvo desnog, pa potom lijevog braniča u domaćoj pobjedi nad Valencijom 1:0.

Ivan Strinić (Sampdoria) - s klupe gledao utakmicu u kojoj je njegova momčad na domaćem terenu igrala 1:1 s Torinom.

Tin Jedvaj (Leverkusen) - s klupe gledao 0:0 na gostovanju kod Freiburga.

Vedran Ćorluka (Lokomotiv) – nije igrao u prijateljskoj utakmici s Osijekom kojeg su svladali 1:0.

Dejan Lovren (Liverpool) - igrao cijeli susret s Tottenhamom, završilo je 2:2.

Domagoj Vida (Bešiktaš) - u gostima kod Bursaspora na terenu svih 90 minuta, završilo 2:2.

Josip Pivarić (Dynamo Kijev) - ukrajinska liga još se ne igra, nalaze se na pripremama.

Matej Mitrović (Club Brugge) - doma odigrali 3:3 sa Charleroijem, igrao cijeli susret.

Zoran Nižić (Hajduk) - igrao cijeli susret sa Zrinjskim u kojem su dobili 2:1 uoči nastavka prvenstva.

Filip Bradarić (Rijeka) - na turniru u Portugalu dobilia Norkköping 6:4 jedanaestercima, igrao cijelu utakmicu.

Ivan Rakitić (Barcelona) - zagrijavao se, ali nije ušao na gostovanju Barcelone kod Espanyola, završilo je 1:1. Dobio poštedu.

Luka Modrić (Real) - bio je najbolji igrač na terenu, no Real je osvojio samo bod na gostovanju kod Levantea. Njegove lopte i napor ostali su nenaplaćeni.

MODRIĆEV NASTUP PROTIV LEVANTEA MOŽETE POGLEDATI OVDJE

Mateo Kovačić (Real) - s klupe gledao utakmicu Reala s Levanteom.

Marko Rog (Napoli) - ušao umjesto Mertensa u 76. minuti u pobjedi kod Beneventa 2:0.

Milan Badelj (Fiorentina) - asistirao za pobjednički gol Chiese na gostovanju kod Bologne (2:1). Igrao cijeli susret.

Marcelo Brozović (Inter) - asistent za vodeći gol Intera protiv Crotonea (1:1). Na terenu bio do 77. minute, ljutio se zbog izmjene.

Mario Pašalić (Spartak Moskva) - na pripremama u Španjolskoj poraženi su od kineske momčadi Hebei (2:1), nije ušao u igru.

Ivan Perišić (Inter) - dobio negativne kritike talijanskih medija, mnogi mu dali ocjenu četiri, nakon utakmice s Crotoneom u kojoj je igrao svih 90 minuta.

Mario Mandžukić (Juventus) - igrao cijelu utakmicu sa Sassuolom u kojoj su zabili sedam komada, no on se nije upisao u strijelce niti asistente.

Nikola Kalinić (Milan) - na gostovanju kod Udinesea (1:1), ušao u 73. minuti umjesto Andrea Silve.

Andrej Kramarić (Hoffenheim) - zabio gol s bijele točke na gostovanju kod Herthe (1:1). Igrao do 83. minute.

Ante Rebić (Eintracht) - zbog žutih kartona nije igrao na gostovanju kod Augsburga, poraženi su 3:0.

Marko Pjaca (Schalke) - ušao u 70. minuti umjesto Konopljanke u domaćem porazu od Werdera 2:1.

Duje Čop (Standard) - ušao u 68. minuti utakmice kod Lokerena umjesto Emonda te u 84. minuti zabio s bijele točke. Sam je izborio taj jedanaesterac. Dobili su 3:0.

Nikola Vlašić (Everton) - nije bio ni na klupi u gostujućem porazu od Arsenala 5:1.

Ivan Santinić (Caen) - zabio s bijele točke, dobili Nantes 3:2, to mu je osmi gol u prvenstvu.

03. svibanj 2024 13:23