Zaleđe nakon gola Danske protiv Njemačke

SCREENSHOT
OKU NEVIDLJIVO

Njemačka će u četvrtfinalu igrati protiv boljeg iz dvoboja Španjolske i Gruzije
Piše: SNObjavljeno: 29. lipanj 2024. 23:44

Njemačka nogometna reprezentacija plasirala se u četvrtfinale Eura pobjedom nad Danskom 2:0. Pogotke za Elf postigli su Havertz i Musiala te bajka o osvajanju turnira na domaćem terenu i dalje živi.

Ipak, iako su u prvom poluvremenu stvarali mnogo šansi i bili daleko superiorniji, Danci su ih šokirali u 48. minuti kada je Andersen pogodio nakon meteža u kaznenom prostoru. Ipak, sreća je kratko trajala jer je VAR dosudio zaleđe, "centimetarsko zaleđe"...

Na grafici koja pokazuje da je bilo zaleđe vidljivo je da je tek trećina kopačke Andersena bila u nedozvoljenoj poziciji, što znači da su centimetri spasili Njemačku.

Njemačka će u četvrtfinalu igrati protiv boljeg iz dvoboja Španjolske i Gruzije. Taj susret na rasporedu je u nedjelju u 18 sati, a mjesto radnje je RheinEnergieStadion u Kölnu.