KENZO TRIBOUILLARD Afp
NAJVEĆI TRENUTAK

Heroj Engleske predvidio budućnost: ‘Kunem se životom, rekao sam mu to prije utakmice‘

Ollieju Watkinsu, 28-godišnji napadač Aston Ville, ušao je s klupe i odveo Engleze u finale Eura
Piše: SNObjavljeno: 10. srpanj 2024. 23:45

U nedjeljnom finalu Europskog prvenstva u Berlinu igrat će nogometaši Engleske i Španjolske. U polufinalnom ogledu u Dortmundu Englezi su s 2:1 svladali Nizozemsku.

Nizozemska je povela u sedmoj minuti kada je vrlo lijepi pogodak postigao Xavi Simons. Engleska je izjednačila u 18. minuti nakon što je Harry Kane pogodio s bijele točke. Tih je 1:1 bilo sve do 90. minute, a tada je veliki engleski junak postao Ollie Watkins koji je zabio za konačno slavlje na asistenciju Colea Palmera.

Cole Palmer, Ollie Watkins i Bukayo Saka

KIRILL KUDRYAVTSEV Afp

28-godišnjem napadaču Aston Ville ovo je bio jedan od najvećih trenutaka karijere:

- Čekao sam taj trenutak tjednima. Bilo je potrebno puno napornog rada da dođem do ovoga gdje sam danas. Oduševljen sam. Kunem se životom da sam rekao Coleu Palmeru da će mi asistirati danas, a ja ću zabiti. Ovo je najbolji osjećaj ikada. - izjavio je i dodao:

- Bilo je mnogo kritika, ali mi smo u finalu i to je jedino što je važno.

19. rujan 2024 03:02