JAVIER SORIANO Afp
LOŠ GUBITNIK

Zvijezda Reala je krenula prema klupi, ali na putu mu se našao prijenosni hladnjak
Piše: SNObjavljeno: 15. srpanj 2024. 09:19

Španjolska je u finalu Europskog prvenstva u Njemačkoj pobijedila Englesku s 2:1 i tako po četvrti put osvojila titulu prvaka Europe. Poveli su Španjolci preko Nice Williamsa početkom drugog dijela, a onda je Cole Palmer sve vratio na početak golom u 73. minuti. Taman kad se činilo kako će pobjednika odlučiti produžeci ili eventualni penali, Mikel Oyarzabal je u 86. minuti donio Španjolskoj zlato svojim golom za 2:1.

Engleska je tako još jednom ostala bez zlatne medalje, a frustracije igrača su ubrzo izašle na vidjelo. Englezi su poskidali medalje koje su dobili za drugo mjesto, a neki nisu mogli sakriti svoj bijes zbog poraza. Među njima je i Jude Bellingham koji je svoje frustracije iskalio na hladnjaku.

Zvijezda Reala je krenula prema klupi i ugledala prijenosni frižider koji je ubrzo dobio snažan udarac nogom. Dok je frižider pred očima članova engleskog stožera i osoblja Eura letio pokraj klupe, Bellingham je ljutito sjeo na klupu i nastavio tugovati.

15. srpanj 2024 09:23