AARON CHOWN/PA IMAGES/PROFIMEDIA
TRIBINE SU ‘EKSPLODIRALE‘

Scena s Wimbledona, da budemo precizniji, s meča Đokovića i Popyrina obilazi svijet
Piše: SNObjavljeno: 06. srpanj 2024. 21:03

Engleski nogometaši izborili su polufinale Europskog prvenstva, u Düsseldorfu su nakon jedanaesteraca s ukupnih 6:4 (1:1) bili bolji od Švicarske te sad čekaju boljeg iz susreta Nizozemske i Turske.

Švicarska je povela u 75. minuti, a strijelac je bio Breel Embolo. Vodstvo je trajalo vrlo kratko jer je samo pet minuta kasnije Bukayo Saka izjednačio na 1:1. Golova potom nije bilo u produžecima pa su Englezi u polufinale prošli u lutriji jedanaesteraca.

Istovremeno, u trećem kolu Wimbledona Novak Đoković igrao je protiv australskog tenisača Alexeija Popyrina. U drugom setu došlo je do kraćeg prekida kada je publika saznala da je Gordi Albion izborio plasman u polufinale.

Nekoliko trenutaka trajale su ovacije s tribina, a Đoković i Popyrin osmijehom su popratili veliku vijest. Đoković je čak simulirao pokret nogom, kao da igra nogometnu utakmicu, a njegov potez ispraćen je pljeskom s tribina.

06. srpanj 2024 23:00