EVA MANHART Afp
‘DEMONSTRIRALI SILU‘

Srbi u ekstazi nakon pobjede, Ibrahimović i Piksi oduševili nakon utakmice: ‘Imam snage za 20 minuta‘

‘Švedska demolirana u generalnoj probi‘, piše Sportal
Piše: SNObjavljeno: 09. lipanj 2024. 09:17

Nakon što su prije nekoliko dana poraženi s 1:2 od Austrije, Srbija je pripreme uoči Eura ipak završila u pozitivnom tonu. Uvjerljivim 3:0 slavljem u Stockholmu protiv Švedske vratili su optimizam u momčad u generalki prije puta u Njemačku.

I shodno tomu, kako se nakon poraza od Austrije pisalo o kolapsu Orlova, epskom bijesu Piksija i o tome da Srbija nema što tražiti na Euru... U jednaki ekstrem, ovoga puta s druge strane, ponovno su otišli srpski mediji.

"Orlovi demonstrirali silu u Stockholmu", piše Kurir.

"Ovo je prava Srbija! Orlovi u visoko letu krenuli na EURO: Švedska demolirana u generalnoj probi", piše Sportal.

O visokom letu, ali i o tome kako su pokvarili pozdrav domaćina Zlatanu Ibrahimoviću piše Telegraf. Utakmica je obilježilo nekoliko stvari, među kojima je jasno i oproštaj legendarnog Šveđanina od dresa reprezentacije za sve što je učinio za skandinavsku vrstu.

Nakon utakmice slijedio je zanimljiv susret srpskog izbornika Dragana Stojkovića Piksija i Ibrahimovića. Poznati su Ibrini balkanski korijeni, otac mu je iz BiH, majka mu je Hrvatica, a sukladno tomu Ibra vrlo dobro barata i jezikom s ovog područja.

- Neće valjda ući da igra protiv nas - poručio je Piksi u šali, da bi mu Ibra odgovorio da ima snage za 20 minuta.

Razmijenili su potonji uz osmijeh još nekoliko riječi i pobrali simpatije srpskih medija.

09. lipanj 2024 09:17