Laurence Griffiths/Getty Images
3. KOLO

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 24. kolovoz 2019. 22:22

Veliku i važnu pobjedu upisao je Liverpool pred svojim navijačima u trećem kolu Premiershipa.

Redsi su na Anfieldu s 3:1 pobijedili Arsenal i zasjeli na prvo mjesto prvenstvene tablice. Prvi pogodak na utakmici djelo je Matipa koji je u 41. minuti bio najviši pred gostujućim vratima nakon udarca iz kuta, a nakon toga je stvari u svoje ruke preuze Salah.

Sjajni Egipćanin prvo je na 2:0 povisio iz jedanaesterca u 49., da bi potom 10 minuta kasnije povisio na 3:0.

Za goste je poraz ublažio Torreira koji je mrežu domaćina zatresao u 85. minuti.

Dejan Lovren nije konkurirao za nastup u momčadi Liverpoola.

Liverpool je na vrhu ljestvice s maksimalnih devet bodova, tri više od drugog Arsenala.

27. travanj 2024 23:45