AP
ŠVICARSKA

Gol Vukušića za pobjedu

Piše: HinaObjavljeno: 23. ožujak 2014. 17:48

Hrvatski napadač Ante Vukušić bio je strijelac jedinog pogotka na utakmici 26. kola švicarskgo nogometnog prvenstva kojim je donio 1-0 (0-0) pobjedu Lausannei protiv Luzerna.

Vukušić je pobjednički pogodak postigao u 87. minuti susreta, a na terenu je proveo svih 90 minuta, kao i Tomislav Puljić u momčadi Luzerna.

Vukušiću, koji je u Lausanneu stigao tijekom siječnja iz Perugije, ovo je treći pogodak u šest nastupa u švicarskoj ligi.

Usprkos pobjedi, Lausanne je i dalje uvjerljivo posljednja na ljestvici sa 17 bodova, šest manje od pretposljednjeg Siona, dok je Luzern peti sa 39 bodova.

Na vrhu je Basel sa 48 bodova, drugi Grasshoppers ima 43, a treći Young Boys 41.

29. travanj 2024 15:51