MADRID, SPAIN - SEPTEMBER 23: Tiago Manuel Dias Correia alias Bebe (L) of Rayo Vallecano de Madrid grabs holds Alen Halilovic (R) of Real Sporting de Gijon during the La Liga match between Rayo Vallecano de Madrid and Real Sporting de Gijon at Estadio de Vallecas on September 23, 2015 in Madrid, Spain. (Photo by Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images)
 Gonzalo Arroyo Moreno / Getty Images / 2015 Getty Images
PRIMERA

Halilović asistirao

U posljednjem susretu 8. kola španjolskog nogometnog prvenstva Sporting iz Gijona i Granada su odigrali 3-3 (1-2), a mladi hrvatski veznjak Alen Halilović odigrao je čitav susret i asistirao za drugi pogodak svoje momčadi koja je u samoj završnici uspjela dostići zaostatak 1-3 i spasiti bod.
Piše: HinaObjavljeno: 20. listopad 2015. 01:09

Halilović je asistirao Nachu Casesu koji je u 88. minuti smanjio na 2-3, a konačni rezultat postavio je Guerrero u šestoj minuti sudačke nadoknade. Inače, gosti su utakmicu završili s devet igrača, prvo je u 82. minuti isključen Lopes, a u trećoj minuti nadoknade i Doria.

Utakmica je dobro počela za Sporting koji je poveo u 8. minuti golom Bernarda nakon akcije u kojoj je također sudjelovao Halilović, no gosti su preokrenuli rezultat pogocima Pitija u 21., Successa u 41. i El Arabija u 74.

Sporting je sada 12. na ljestvici s devet bodova, dok je Granada, kod koje je Ivan Kelava ostao na klupi, ostala posljednja s pet bodova, koliko ima i pretposljednji Las Palmas.

Na vrhu su Real Madrid, Celta i Barcelona sa po 18 bodova.