Damir Krajac / Hanza Media / Hanza Media
BILO JE TO RUŽNO ZA GLEDATI

JEDAN OD ONIH KOJI JE 2011. DOBIO PORCIJU 'Naravno da se sjećam, ali da budem iskren, najradije bih zaboravio'

Od aktualnog kadra, Lyon ima četiri igrača, a Dinamo jednog koji je sudjelovao u utakmicama 2011. godine
Piše: Alen LesičkiObjavljeno: 14. rujan 2016. 10:17

Dinamo i Lyon odmjerili su snage prije pet godina u skupini Lige prvaka. Bile su to utakmice koje bi ‘modri’ navijači najradije izbrisali iz memorije. I dok je u Lyonu bilo prihvatljivih 2-0 za domaćine, u maksimirskoj utakmici dogodio se debakl.

Na poluvrijeme se otišlo s 1-1 da bi u nastavku Ivan Kelava inkasirao šest komada, a Kruno Jurčić otkaz...

Od aktualnog kadra Lyon ima trojicu igrača koji su bili akteri tog dvoboja: Gueïda Fofana, Maxime Gonalons i Alexandre Lacazette igrali su u Maksimiru dok je Clément Grenier participirao u prvoj utakmici.

Od Dinama, jedini je Mario Šitum osjetio blamažu na svojoj koži. U igru je ušao u 55. minuti zamijenivši Fatosa Beqiraja.

- Naravno da se sjećam utakmica, iako, da budem potpuno iskren, najradije bih ih zaboravio. U Lyonu smo dobro ušli u dvoboj, bili smo ravnopravni na početku, ali su oni iskoristili svoju priliku, zabili gol i sve je otišlo u drugom smjeru. Bile su to potpuno različite momčadi i siguran sam da će sada biti drugačije.

Lyon tarih yazdı! | Dinamo Zagreb 1 - 7 Lyon by Sporx

18. travanj 2024 22:22