REUTERS
STARI RUTINERI

Piše: HinaObjavljeno: 10. rujan 2016. 22:11

Jedan od suparnika zagrebačkog Dinama u skupini H Lige prvaka, talijanski prvak Juventus u susretu je 3. kola Serie A na svom terenu rutinski svladao Sassuolo sa 3:1 (3:1).

Susret je praktički bio riješen u prvih 10 minuta utakmice kada je Gonzalo Higuain (5, 10) dva puta svladao gostujućeg vratara, prvi put sigurno realiziravši protunapad dok je drugi put zakucao loptu u mrežu iz voleja sa 10-ak metara.

Na 3-0 povisio je Miralem Pjanić (27), da bi na konačnih 3:1 smanjio Luca Antei (33).

Mario Mandžukić ušao je u igru za Juventus u 70. minuti, a Marko Pjaca je sudjelovao u pobjedi od 87. minute.

Juventus je na vrhu ljestvice s maksimalnih devet bodova, dok je Sassuolo ostao na tri.

Dinamo i Juventus igrat će u Zagrebu u 2. kolu 26. rujna, a u Torinu u posljednjem, 6. kolu 7. prosinca.

---------------------------------------------------------------------

Napoli lako do pobjede u Palermu

Nogometaši Napolija stigli su do prve pobjede u novoj sezoni pobijedivši na gostovanju u Palermu s 3-0 (0-0).

Palermo je izdržao do prvog pogotka kojeg je u 47. minuti postigao Marek Hamšik. Nakon toga je Callejon (51, 65) još dvaput svladao hrvatskog čuvara mreže Josipa Posavca koji je bio nemoćan pri sva tri pogotka.

Za Palermo je do 57. minute solidno igrao Mato Jajalo. Hrvatski reprezentativci Marko Rog i Ivan Strinić s klupe za pričuve Napolija odgledali su pobjedu svoje momčadi.