Aba Liga
IZBORILI POBJEDU

Košarkaši FMP-a nakon produžetaka savladali Krku i izjednačili se s Cibonom

Piše: HinaObjavljeno: 29. prosinac 2023. 19:34

Košarkaši beogradskog FMP-a svladali su Krku na gostovanju u Novom Mestu s 89-87, a pobjednik je odlučen u dodatnih pet minuta, nakon što je rezultat u osnovnom dijelu utakmice bio 81-81.

Hrvatski košarkaš Darko Planinić odigrao je za Krku samo 10 minuta u prvom poluvremenu utakmice, ali je u tom vremenu ubacio osam koševa šutirajući iz igre 3/3 (1/1 za tricu). U drugom dijelu je cijelo vrijeme bio na klupi.

Najbolji igrač Krke bio je Jan Špan s 15 poena, 12 asistencija i šest skokova. FMP su do pete pobjede u sezoni predvodili Vojislav Stojanović s 21 poenom i Bojan Subotić sa 17 koševa i 11 skokova.

Beogradska momčad je s učinkom 5-9 na 11. mjestu, a izjednačena je s Cibonom koja je na desetoj poziciji.

28. travanj 2024 03:24