Nakon promašaja Mazalina vjerojatno se i maskota Vučko hvatao za glavu

GORAN MEHKEK/Cropix
PLJUŠTE REAKCIJE

VIDEO Nevjerojatan promašaj igrača Cibone, regija se digla na noge: ‘Skandal bez presedana‘

Vukovi su zabili samo pet poena u četvrtini u porazu kod MTZ-a u posljednjem kolu ABA lige
Piše: Ivan AlaupovićObjavljeno: 15. travanj 2023. 10:28

Košarkaši Cibone u posljednjem su ovosezonskom nastupu u regionalnoj ABA ligi izgubili od MZT-a u Skoplju sa 74:87 (21:19, 32:22, 5:30, 16:16).

U prvom poluvremenu MZT je igrao u grču, nepovezano dok je Cibonu iznimno služio šut pa se na odmor otišlo s vodstvom hrvatskog prvaka 53:41. Međutim, u drugom poluvremenu Cibona je u potpunosti stala napadački, a MZT je proigrao te nestvarnom trećom četvrtinom u kojoj je domaći sastav postigao 30, a primio samo pet poena, stigao do potpunog preokreta.

Sliku i priliku loše dionice najbolje prikazuje promašaj Lovre Mazalina koji je išao sam na koš. Htio je položiti, ali lopta nije završila ni blizu obruča. Nakon promašaja čitava se regija podigla na noge.

Promašaj o kojemu se i dan kasnije govori pogledajte OVDJE.

‘‘Najveći promašaj u istoriji AdmiralBet ABA LIGE (VIDEO)‘‘, napisali su na tiket.ba

‘‘Skandal bez presedana u ABA ligi! Sramna Cibona režirala bruku u Skoplju: Pogledajte šta su radili! Pa ovo je cirkus! (VIDEO)‘‘, naslov je na srpskom Kuriru.

‘‘Gledamo i ne vjerujemo što je napravio igrač Cibone: Promašaj desetljeća zbog kojeg imamo transfer blama‘‘, piše Telegraf.

20. travanj 2024 10:55