USIJANE GLAVE

Incident u Euroligi: Slavni trener potjerao Srbina u svlačionicu, pa objasnio svoj potez

Trener Barcelone je nakon utakmice u Istanbulu objasnio svoj potez.
Piše: Robert KrnjićObjavljeno: 18. studeni 2022. 08:40

Efes je u četvrtak na svom terenu svladao Barcelonu rezultatom 96-86, a osim na parketu, dinamično je bilo i na klupi gostujućeg sastava. Sredinom treće četvrtine, naime, trener katalonskog kluba Šarūnas Jasikevičius poslao je Nikolu Kalinića u svlačionicu.

- Iskazao je nepoštovanje prema momčadi, pozabavit ćemo se time unutar kluba - kratko je litavski stručnjak prokomentirao spornu situaciju nakon poraza u Istanbulu.

Srpski košarkaš i Jasikevičius "zakačili" su se u trećoj četvrtini jer je trener Barcelone bio nezadovoljan obranom koju je igrao njegov igrač. Kalinić, po svemu sudeći, nije smatrao da zaslužuje kritike, pa je s 46-godišnjim trenerom ušao u raspravu, zbog čega je na koncu udaljen s klupe i upućen prema svlačionici.

Bivši igrač Crvene Zvezde na terenu je proveo nešto više od 19 minuta i za to vrijeme postigao deset poena uz četiri skoka.

26. travanj 2024 11:19