MILOS VUJINOVIC/SOPA IMAGES/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA Milos Vujinovic/sopa Images/Shutterstock Editorial/Profimedia
ZANIMLJIV KOMENTAR

Slovenski izbornik protiv Hrvatske se odlučio za eksperiment: ‘Možemo igrati i bez Luke Dončića‘

Izbornik slovenskih košarkaša Aleksandar Sekulić odlučio prijateljski meč sa Hrvatskom iskoristiti za mali eksperiment
Piše: SNObjavljeno: 21. kolovoz 2022. 17:46

Naime, minutaža najboljeg slovenskog košarkaša Luke Dončića bila je smanjena, odigrao je 21 minutu. Usprkos tome, upisali su pobjedu protiv Hrvatske 94:88.

"Ispravili smo našu igru u drugom poluvremena i odigrali sjajnu treću četvrtinu. Reakcija igrača po izlasku iz svlačionice je bila fenomenalna. Videli smo da možemo igrati i bez Dončića. To je bila ideja, da testiramo igru kada on nije na parketu", izjavio je Sekulić nakon meča.

Dončić je inače susret završio sa 10 poena, 6 asistencija i 5 skokova, a Slovenci se sada okreću kvalifikacijama za SP u kojima ih očekuju utakmice protiv Estonije i Njemačke 25. i 29. kolovoza. Nakon toga slijedi Eurobasket na kojem brane naslov.

26. travanj 2024 22:13