NBA LIGA

Bogdanović ubacio 10 poena u pobjedi Netsa, Rudež samo 2 u mizernoj minutaži

Piše: ArhivaObjavljeno: 03. prosinac 2014. 10:12

Noćas je odigrano još jedno kolo najjače košarkaške lige na svijetu, a u gradskom derbiju Netsi su odnijeli pobjedu 98:93 u gostima kod New York Knicksa u Madison Square Gardenu. Bogdanović je za 40 minuta na parketu ubacio 10 poena, uz dva skoka i dvije asistencije.

Od ostalih igrača u redovima Netsa najbolju predstavu pružili su Brook Lopez s 23 postignuta koša, odnosno Joe Johnson s njih 22. Domaćinima nije ovog puta pomogao niti Carmelo Anthony koji je za 43 minute ukupno ubacio, za njega skromnih, 20 poena.

Indiana Pacersi odradili su gostovanje u Phoenixu i upisali poraz 116:99, a naš reprezentativac, Damajan Rudež je u mizernoj minutaži, tek nešto vuiše od dvije minute, ubacio dva poena. God domaćina su briljirali Dragić s 34, odnosno Bledsoe s 27 koševa. Kkod Pacersa je Miles zabio 17, a Hibbert 15 poena.

Detroit - L.A. Lakers 96:106

New York - Brooklyn 93:98

Atlanta - Boston 109:105

New Orleans - Oklahoma City 112:104

Chicago - Dallas 129:132

Phoenix - Indiana 116:99

Denver - Portland 103:105

Sacramento - Toronto 109:117