AFP
BABO SOLIDAN

BOGDANOVIĆ ZABIO 15 KOŠEVA, PORAZ JAZZA Nova odlična utakmica Luke Dončića i pobjeda Dallasa

Piše: HinaObjavljeno: 22. veljača 2020. 14:50

Utah Jazz je sinoć poražen kod kuće od San Antonio Spursa, a Phoenix Suns su pretrpjeli poraz u Torontu.

Od Utah Jazza su sa 113-104 bolji bili gostujući San Antonio Spurs, a Bogdanović je u 33 minute na terenu zabio 15 koševa (šut iz igre 3/13, trice 2/4) upisavši pritom šest skokova, jednu asistenciju i jednu ukradenu loptu.

Dejounte Murray je predvodio San Antonio do pobjede, utakmicu je završio sa 23 ubačaja, a DeMar DeRozan je dodao 18 koševa. Luka Šamanić nije ulazio u igru za Spurse.

Kod Jazza najbolji su bili Emmanuel Mudiay i Rudy Gobert sa 18 koševa svaki.

Phoenix Suns su izgubili od Toronto Raptorsa koji su kod kuće bili bolji sa 118-101. Dario Šarić je odigrao 20 minuta za Sunse i u tom je vremenu zabio osam koševa (šut iz igre 2/6, trice 1/4) te ugrabio pet skokova i tri asistencije.

Pascal Siakam je bio najbolji strijelac Toronta i utakmice sa 37 koševa, od čega je 25 ubacio u prvom poluvremenu. Tome je pridodao i 12 skokova. Ovo je Raptorsima 16. pobjeda u 17 zadnjih utakmica.

Serge Ibaka je dodao 16 koševa za Raptorse, dok je kod Sunsa, koji su izgubili sedam od devet zadnjih utakmica, najbolji bio Devin Booker sa 21 košem i osam asistencija.

Dallas Mavericks su u gostima sa 122-106 bili bolji od Orlando Magica, a Luka Dončić je zabio 33 koša uz deset asistencija za pobjedu. Kristaps Porzingis je dodao 24 koša i deset skokova za Maverickse. Poraženu momčad je predvodio Evan Fournier sa 28 koševa, od čega je pet trica.

Boston Celtics su sa 127-117 nadigrali Minnesota Timberwolvese u Minneapolisu, a do pobjede ih je vodio Gordon Hayward sa 29 poena. Jayson Tatum je ubacio 28 koševa za četvrtu pobjedu zaredom u gostima za Boston.

Los Angeles Lakers su kod kuće sa 117-105 svladali Memphis Grizzlies. LeBron James je ubacio 32 koša, a Anthony Davis 28 koševa uz 13 skokova.

New Orleans Pelicans su sa 128-115 bili bolji od domaćih Portland Trail Blazersa. Zion Williamson je ubacio 25 koševa, a Jrue Holiday 20 za Pelicanse. CJ McCollum je bio najbolji strijelac Portlanda sa 27 koševa, a Mario Hezonja nije ulazio u igru.

Cleveland Cavaliers su sa 113-108 pobijedili domaće Washington Wizardse. Do pobjede ih je vodio Collin Sexton sa 25 poena. Ante Žižić nije ulazio u igru za Cleveland. Bradley Beal je sa 26 koša bio najučinkovitiji kod poražene momčadi.

Indiana Pacers su sa 106-98 nadigrali u Madison Square Gardenu New York Knickse, a Oklahoma City Thunder sa 113-101 kod kuće Denver Nuggetse.

16. travanj 2024 11:15