Cedevita Junior okrenula -15 protiv Zaboka i slavila u zaostalom susretu Premijer lige

Bez učinka Jarvisa Garreta zabok nije mogao puno napraviti u ovoj utakmici.
Piše: Tvrtko PuljićObjavljeno: 19. siječanj 2022. 20:07

Cedevita Junior - Zabok 86:77 (18:30, 27:20, 21:18, 20:9)

ZAGREB Dvorana II Doma sportova. Gledatelja 50. Suci: R. Hordov, Stanković i Mjeda.

CEDEVITA JUNIOR: Ogrizović, Radović 15p, 7s, Jelavić, Filipović 18p, 4s, 3a, 3il, Bundović 9p, 7s, 4a, 3il, Serdarušić 8, Miličević, Šabić 13, Bošnjak 4p, 6s, Planinić 4p, 9s, Batinić 15p, 5s, 4a.

ZABOK: Martinko, Levanić-Kutni 17p, 3a, Brocić 5, Vručinić 11p, 3a, Črnjević 11p, 7s, 7a, Budimir 8, Ćutuk 4p, 5s, 3il, Gunjina 13p, 8s, 3a, Antonić, Garrett 8p, 4a.

Zabok je na krilima Brune Levanića Kutnog i njegovih 14 poena imao 33:18 na početku druge četvrtine, vodio je do ulaska u posljednjih deset minuta, a onda je Cedevita Junior povela i do konca prilično glatko upisala pobjedu od 86:77. Zabok je ostao bez ozbiljnog učinka Jarvisa Garretta, iako je bio Amerikanac opeterćen s tri prekršaja, vjerojatno je bio predugo na klupi u drugom poluvremenu, a s druge strane Damiru Mulaomeroviću se ukazao u skakačkom dijelu Jure Planinić na početku posljednje dionice. Bila je ova nadoknada utakmice desetog kola, a Cedevita Junior je uoči utakmice saznala da će morati propustiti još jednu utakmicu, ovoga puta protiv Cibone, koja se trenutačno bori s koranavirusom.

23. travanj 2024 22:02