Goran Filipović i Cedevita Junior su izborili Final Four Kupa Krešimira Ćosića

ČEKA SE JOŠ DVA PUTNIKA

Cedevita Junior pobjedom u gostima do četvrtfinala Kupa Krešimira Ćosića

Zagrebačka momčad je slavila protiv Ribila Kaštela.
Piše: HinaObjavljeno: 02. veljača 2022. 20:17

Košarkaši Cedevite Junior izborili su plasman na završni Final Four Kupa Krešimir Ćosić nakon što su na gostovanju pobijedili Ribola Kaštela sa 89:77.

Nakon prve, izjednačene četvrtine, gosti su u drugom dijelu zaigrali bolje i na poluvrijeme su otišli s devet poena razlike (51:42).

U trećoj četvrtini Cedevita Junior povećala prednost na +16 što je u zadnjoj dionici rutinski obranila.

Goste su do pobjede predvodili Rok Radović sa 27 poena i sedam skokova, Goran Filipović sa 17 poena, te Filip Bundović sa 10 poena i sedam skokova. U momčadi Ribola Kaštela najefikasniji su bili Josip Vidović sa 16, Ivan Svalina sa 14, te Mario Krešić sa 12 poena.

Svoj nastup na Final Fouru ranije je osigurala Cibona pobijedivši Furnir (124:60).

U preostala dva četvrtfinalna ogleda sastaju se Split i Gorica, te Zadar i Zabok.

Završni turnir Kupa Krešimir Ćosić održat će se 18. i 19. veljače u dvorani Centra Zamet u Rijeci.

26. travanj 2024 22:50