STAPLES NA NOGAMA

Je li ovo najbolje zakucavanje sezone? Pogledajte majstoriju Paula i Jordana!

DeAndre Jordan je zakucao loptu u koš, ali i Brandona Knighta u parket. Košarkaš Pistonsa nije se dizao jedno određeno vrijeme, a dvorana je bila u deliriju
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 11. ožujak 2013. 20:06

Postoji velika vjerojatnost da smo u noći s nedjelje na ponedjeljak svjedočili najboljem košarkaškom zakucavanju u 2013. godini. U Los Angelesu su, točnije kod Clippersa, gostovali košarkaši Detroit Pistonsa i nisu se dobro proveli. Izgubili su 129-97, no najnezgodniji trenutak, pogotovo za Brandona Knighta, dogodio se četiri i po minute prije kraja prvog poluvremena.

Razigravač Clippersa Chris Paul poveo je napad po desnoj strani parketa, a nakon svega šest sekundi bacio je loptu na "alley-oop" suigraču DeAndreu Jordanu. Njega je u skoku faulirao spomenuti Knight, ali ga nije uspio zaustaviti u monstruoznom zakucavanju. Štoviše, Knight je završio na parketu, te se nije dizao jedno određeno vrijeme.

Detroit je praktički bez ikakvih šansi da izbori doigravanje NBA lige, a ovaj novi "udarac" došao mu je kao "sol na ranu".

03. svibanj 2024 10:30