EUROLIGA

PAO i Real u seriji

Zoran Planinić odigrao je lošu utakmicu za Anadolu Efes koji je na svom terenu izgubio od Unicaje sa 72-74
Piše: HinaObjavljeno: 10. siječanj 2014. 23:44

Košarkaši atenskog Panathinaikosa u susretu su 2. kola skupine E TOP-a Eurolige kao gosti u Vitoriji svladali Laboral Kutxu sa 72-64, a kapetan hrvatske reprezentacije Roko-Leni Ukić u taj uspjeh svog sastava ugradio je četiri koša (šut za dva 2-8, trica 0-3), tri skoka i jednu asistenciju. Panathinaikosu je ovo bila druga pobjeda u ovoj fazi natjecanja, dok je Laboral Kutxa na omjeru pobjeda i poraza 1-1.

Zoran Planinić odigrao je lošu utakmicu za Anadolu Efes koji je na svom terenu izgubio od Unicaje sa 72-74 u drugom susretu skupine E igranom u petak. Planinić je za 20 minuta postigao dva koša (šut za dva 1-4, trica 0-2) uz dvije asistencije. Anadolu Efes je sada na omjeru 0-2, a Unicaja na 1-1.

Na vrhu skupine E sa po dvije pobjede su Barcelona i Panathinaikos, Emporio Armani, Laboral Kutxa, Unicaja i Olympiakos su na učinku 1-1, a Fenerbahce Ulker i Anadolu Efes su na dnu sa po 0-2.

Madridski Real nastavio je pobjednički niz svladavši na svom terenu Galatasaray sa 89-84 u susretu 2. kola skupine F. Hrvatski reprezentativac Dontaye Draper igrao je osam minuta, te se nije upisao u strijelce (trica 0-2) ostvarivši po skok io asistenciju.

U drugom susretu skupine F igranom u petak CSKA je na svom parketu u Moskvi svladao Žalgiris sa 77-62. Bayern, CSKA, Real i Maccabi su na učinku od 2-0, a Galatasaray, Lokomotiv Kuban, Partizan i Žalgiris na 0-2.