Iman Shumpert

YOUTUBE
ČOVJEK MOŽE SVE

Majstor je u finalu zaradio dva savršena plesa za koje je dobio maksimalnih 40 bodova
Piše: SNObjavljeno: 23. studeni 2021. 17:42

Bivši NBA bek Iman Shumpert (31) postao je prvi košarkaš koji je pobjednik svjetski poznatog ABC- jevog "Dancing With the Stars", uzevši krunu sa svojom profesionalnom plesnom partnericom Daniellom Karagach.

Shumpert i Karagch su u finalu zaradili dva savršena plesa za koje su dobili maksimalnih 40 bodova. Pjevačica i zvijezda društvenih mreža JoJo Siwa i profesionalna partnerica Jenna Johnson završili su na drugom mjestu. Treći su bili glumac Cody Rigsby i profesionalna plesačica Cheryl Burke. TV osoba Amanda Kloots i njezin partner Alan Bersten završili su četvrti.

Shumpert je igrao 10 sezona u NBA ligi, nakon što je 2011. bio izabran za New York Knickse u prvom kolu. Također je igrao za Cleveland, Sacramento, Houston i Brooklyn. Shumpert je bio dio momčadi Cavaliersa koja je predvođena LeBronom Jamesom osvojila NBA ligu 2016. U prošloj sezoni igrao je za Brooklyn Netse, da bi se nakon toga oprostio od košarke, premda ima tek 31 godinu.

27. travanj 2024 06:36