screenshot youtube
NBA LIGA

LJUDI SU NEZAUSTAVLJIVI! JOŠ JEDNA STRAŠNA VEČER HRVATA U NBA LIGI Hezonja briljantnim potezima izjednačio rekord karijere, Šarić predvodio 76'erse

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 13. veljača 2018. 10:22

Orlando Magic Marija Hezonje upisao je poraz u gostima kdo Chicago Bullsa (105-101), ali hrvatski je reprezentativac bez obzira na poraz svoje momčadi odigrao još jednu sjajnu utakmicu. Hezonja je s 24 postignuta koša izjednačio rekord karijere u NBA ligi, od čega je 14 postigao u odlučujučoj četvrtoj četvrtini.

Valja istaknuti kako je Evan Fournier ubacio 22 koša, dok je kod domaćina Mauri Markkanen bio najefikasniji s 21 poenom i osam skokova. Nakon još jedne sjajne utakmice treba vidjeti što će biti s Dubrovčaninom u redovima Magica kojem ugovor ističe na kraju sezone. Već neko vrijeme šuška se kako će Hezonja promjeniti sredinu, ali ostaje za vidjeti, jer, čudno bi bilo da mu u Orlandu nakon ovakvih predstava ne ponude novi ugovor.

S druge strane i Dario Šarić bio je briljantan u pobjedi Philadelphije nad New Yorkom (108-92). Naš je reprezentativac postigao 24 poena i pritom ubilježio četiri skoka i jednu asistenciju. T.J. McConnell je upisao triple-double s 10 poena, 10 skokova, 11 asistencija te šest ukradenih lopti. Dragan Bender je odigrao 30 minuta u porazu Phoenixa, i pritom zabio tri koša uz tri skoka i jedan blok.