MIKE STOBE/GETTY IMAGES/PROFIMEDIA
NBA REZULTATI

Bogdanović i Šarić promašili sve šuteve iz igre, ali svoju priliku sjajno je iskoristio mladi Hrvat

Neuobičajeno veliku ulogu za Utah Jazz imao je Luka Šamanić
Piše: Niko MatičevićObjavljeno: 01. ožujak 2024. 07:41

Dario Šarić i Bojan Bogdanović odigrali su lošu utakmicu u međusobnom srazu njihovih New York Knicksa i Golden State Warriorsa. U susretu u kojem su Warriorsi slavili 110:99 Šarić nije imao niti jedan poen, dok je Bogdanović stao na četiri.

Za nešto više od 18 minuta igre Bogdanović je promašio svih sedam šuteva iz igre te su mu svi poeni došli iz slobodnih bacanja. Šarić je promašio tri trice te je upisao tri napadačka skoka i isto toliko asistencija. Zanimljivo, ovo mu je četvrti put u zadnjih devet nastupa da nije upisao niti jedan poen.

Neuobičajeno veliku ulogu za Utah Jazz imao je Luka Šamanić. On je u porazu 115:107 od Orlando Magica za 11 minuta igre upisao osam poena i četiri skoka. Magic je do pobjede vodio Paolo Banchero koji je upisao 29 poena.

Luka Šamanić

USA TODAY SPORTS/DDP USA/PROFIMEDIA

U uzbudljivoj utakmici Denver Nuggetsi su sa 103:97 svladali Miami Heat. Briljirao je Michael Porter Jr. koji je s 30 poena bio najbolji pojedinac pobjedničke momčadi. Nikola Jokić imao je 18 poena, 11 asistencija i sedam skokova. Kod Heata su najefikasniji bili Bam Adebayo i Jimmy Butler s 22, odnosno s 21 poenom.

Charlotte - Milwaukee 99-111
Orlando - Utah 115-107
(Luka Šamanić je zabio osam koševa za Utah za 12 minuta
Brooklyn - Atlanta 124-97
New York - Golden State 99-110
(Bojan Bogdanović je za New York zabio četiri koša za 18 minuta, dok je Dario Šarić na suprotnoj strani, ostao bez koša za 11 minuta)
San Antonio - Oklahoma City 132-118
Phoenix - Houston 110-105
Denver - Miami 103-97
LA Lakers - Washington 134-131 (produžetak)

25. travanj 2024 09:00