GREGORY SHAMUS Afp
NBA REZULTATI

Bogdanović među najboljima kod poraženog Detroita, Zubac do slavlja u Houstonu, Warriorsi razbili Spurse

Boston Celticsi ostvarili su sedmu uzastopnu pobjedu svladavši Oklahoma City Thunder
Piše: Goran Čičin-MašanskerObjavljeno: 15. studeni 2022. 07:51

Bojan Bogdanović opet je odigrao dobru utakmicu, ali njegovi Detroit Pistonsi su na domaćem terenu izgubili od Toronta. Hrvatski košarkaš na parketu je proveo 35 minuta i 55 sekundi te pritom upisao 18 poena, pet skokova i pet asistencija.

Los Angeles Clippersi slavili su u Houstonu, a Ivica Zubac je na terenu bio 26 i pol minuta te je ubacio devet poena uz sedam skokova i jednu asistenciju. Paul George bio je najučinkovitiji u redovima Clippersa s 22 poena, osam skokova i pet asista.

Boston Celticsi ostvarili su sedmu uzastopnu pobjedu svladavši Oklahoma City Thunder, a istaknuli su se Jayson Tatum s 27 poena, 10 skokova i asistencijom te Jaylen Brown koji je imao 26 poena, šest skokova i šest asistencija.

Miami Heat za jedan koš je nadvisio Phoenix Sunse, završilo je 113:112. Najraspoloženiji je u pobjedničkoj momčadi bio Bam Adebayo s 30 poena, 10 skokova i asistencijom. Dario Šarić ostao je bez upisanih minuta.

Milwaukee je pred svojim navijačima izgubio od Atlante s 15 razlike. Domaćinu nije pomogao ni odlični Giannis Antetokounmpo s 27 poena, osam skokova i četiri asistencije, goste su do pobjede vodili De Andre Hunter s 24 i Trae Young s 21 poenom.

Najuvjerljiviju pobjedu ostvario je Golden State Warriors protiv San Antonio Spursa, čak 37 razlike bilo je za aktualnog prvaka. Jordan Poole postigao je 36 koševa za Warriorse.