Giannis Antetokounmpo

USA TODAY SPORTS/DDP USA/PROFIMEDIA Usa Today Sports/Ddp Usa/Profimedia
ODIGRANE 4 UTAKMICE

Giannis se vratio i uništio Chicago Bullse, Ivica Zubac skroman u porazu od Jokićevog Denvera

Trae Young i Bogdan Bogdanović su imali odlične utakmice u pobjedi Atlante nad New Yorkom.
Piše: S.N.Objavljeno: 23. ožujak 2022. 07:34

Giannis Antetokounmpo se vratio nakon manje ozljede zbog koje je propustio utakmicu protiv Minnesote i odmah pokazao da igra u odličnoj formi. U 30 minuta utakmice protiv Chicaga postigao je 25 poena uz šut 9/12 te imao 17 skokova, 5 asistencija i 3 blokade. Efikasniji od njega je bio Jrue Holiday s 27 poena i 7 asistencija, a Bucksi su pobijedili s uvjerljivih 126:98. Chicagu nije pomogla ni činjenica da su 3 igrača imala više od 20 poena - Nikola Vučević (22p, 7s, 2a), DeMar DeRozan (21p, 4s, 2a) i Zach LaVine (21p, 7a, 3s).

Ivica Zubac je odigrao samo 17 minuta u utakmici protiv Denvera i u tom razdoblju imao 6 poena (šut 3/5) i 5 skokova. Hrvatski centar ništa nije mogao protiv Nikole Jokića koji je upisao 30 poena, 14 skokova, 6 asistencija, 3 blokade i 2 ukradene lopte u pobjedi Denvera koji vodi veliku bitku za šesto mjesto na Zapadu koje vodi izravno u playoff. Clippersi su se pomirili s tim da će igrati u play-in turniru, a u njihovim redovima najefikasniji je bio Terance Mann s 24 poena, 8 skokova i 4 asistencije.

Orlando je odavno odustao od bilo kakvih rezultatskih ambicija, ali je svejedno sinoć slavio protiv Golden Statea koji igra bez ozlijeđenog Stephena Curryja. U redovima Magica najbolji je bio Jordan Poole s 26 poena, 6 asistencija i 2 skoka, a Orlando je do pobjede predvodio Wendell Carter s 19 poena i 8 skokova.

Sjajnu su partiju pružili Trae Young i Bogdan Bogdanović u pobjedi Atlante nad New Yorkom. Young je ubacio 45 poena i imao 8 asistencija dok je Bogdanović ubacio 32 poena te imao 4 skoka te po 3 asistencije i ukradene lopte. U redovima Knicksa najefikasniji je bio RJ Barrett s 30 poena, 13 skokova, 3 asistencije i 2 ukradene lopte.