STACY REVERE Getty Images Via Afp
NBA LIGA

Giannis utrpao 54 poena, ali i prodao pobjedu Indiani. Hawksi tricom Murraya srušili Orlando u gostima

Imao je Orlando priliku za pobjedu u zadnjem napadu. Paolo Banchero nije ubacio šut za pobjedu
Piše: Gradimir ĐukarićObjavljeno: 10. studeni 2023. 07:30

Giannis Antetokounmpo ostvario najbolji učinak sezone i ubacio 54 poena, ali koštao je Milwaukee pobjede na gostovanju kod Indiane. Završilo je 126:124. Grk je u posljednjoj minuti kod rezultata 122:122 prodao dva napada. Bucksi su igrali bez ozlijeđenog Damiana Lillarda, ali su svejedno -18 iz prve četvrtine okrenuli na +10 u posljednjoj.

Pa ipak ostali su bez pobjede. Kod domaćina je sjajan bio Tyres Halilburton koji je završio utakmicu s 29 koševa, deset asistencija i šest skokova.

Atlanta je slavila na gostovanju kod Orlanda sa 119:120, a pobjedu je Hawksima donijela trica Dejounte Murraya pola minuta prije kraja. Imao je Orlando priliku za pobjedu u zadnjem napadu. Paolo Banchero nije ubacio šut za pobjedu, a nakon što je Fultz uhvatio skok u napadu Trae Young mu je uzeo loptu. Najbolji pojedinac utakmice bio je upravo Young sa 41 košem, četiri skoka i osam asistencija.

27. travanj 2024 18:54