Ivica Zubac je protiv Charlotte upisao double-double

KATELYN MULCAHY/GETTY IMAGES/PROFIMEDIA Katelyn Mulcahy/Getty Images/Profimedia
NOVI DOUBLE-DOUBLE

Ivica Zubac nastavlja s odličnim nastupima, Bojan Bogdanović i Jazz doživjeli neočekivani poraz

Sinoć se igralo 8 utakmica, a dva iznenađenja Istoka nastavila su s dobrim igrama.
Piše: S.N.Objavljeno: 08. studeni 2021. 07:02

Ivica Zubac je upisao još jedan double-double, sinoć protiv Charlotte koju su Clippersi pobijedili rezultatom 120:106. Hrvatski centar je za 28 minuta ubacio 14 poena i imao 11 skokova te 2 blokade, a sve uz šut 3/3. Najefikasniji u njegovoj momčadi bio je Paul George s 20 poena uz 9 skokova i 8 asistencija dok su Hornetse predvodili LaMelo Ball i Miles Bridges s po 21 poenom.

Utah Jazz je upisala iznenađujući poraz u Orlandu u čijim redovima je Cole Anthony odigrao sjajnu utakmicu s 33 poena. Kod Jazza najefikasniji su bili Rudy Gobert i Donovan Mitchell s po 21 poenom dok je Bojan Bogdanović za 32 minute ubacio 13 poena te imao 4 skoka. Šut mu je bio 4/13, a za trice je imao 1/5.

Washington nastavlja biti jedno od najugodnijih iznenađenje početka NBA sezone. Wizardsi su u sezonu ušli sa 7 pobjeda i 3 poraza, a najnovija žrtva su prvaci iz Milwaukee Bucksa koje je Washington noćas pobijedio rezultatom 101:94. Bradley Beal igra odlično okružen novim suigračima, a sinoć je postigao 30 poena uz 8 asistencija i 5 skokova.

I Cleveland je jedan od klubova koji na početku sezone igra iznad očekivanja. Cavaliersi su na omjeru 7-4, a iako u momčadi imaju problema s covidom, sinoć su pobijedili New York Knickse rezultatom 126:109. Ricky Rubio je ubacio 37 poena, što mu je rekord NBA karijere, te imao 10 skokova i 3 asistencije, a kod New Yorka najefikasniji je bio Julius Randle sa 17 poena uz po 7 skokova i asistencija.