Mark D. Smith-USA TODAY Sports / Reuters
NBA LIGA

Piše: HinaObjavljeno: 26. siječanj 2018. 12:30

Sinoć su u NBA odigrane četiri utakmice, a pobjede su upisali Oklahoma City Thunder, Golden State, Denver Nuggets i Sacramento Kings.

Oklahoma City je kod kuće sa 121-112 bila bolja od Washington Wizardsa, što im je šesta uzastopna pobjeda, a do pobjede ih je predvodio Russell Westbrook sa 46 koševa.

Paul George je ubacio 18 koševa, a Steven Adams 12 uz 10 skokova. Thunder je imao šut iz igre 52 posto.

Kod Washingtona najbolji je bio Bradley Beal koji je utakmicu završio sa 41 pogotkom, dok je Markieff Morris dodao 20.

Golden State Warriors su također na svom terenu sa 126-113 pobijedili Minnesota Timberwolvese, a Kevin Durant je upisao triple-double sa 28 pogodaka, 11 asistencija i deset skokova. Stephen Curry i Klay Thompson su dodali svaki po 25 koševa.

Golden State je na utakmici pogodio 21 tricu, najviše ove sezone.

Karl-Anthony Towns je bio najbolji strijelac Minnesota sa 31 pogotkom i 11 skokova, a Jamal Crawford je postigao 21 pogodak.¸

Domaću pobjedu su upisali i Denver Niggets koji su sa 130-118 svladali New York Knickse.

Gary Harris je zabio 23 koša, a Trey Lyles 21 za Denver kojima je ovo deseta uzastopna pobjeda nad New Yorkom u Denveru.

Kristaps Porzingis, koji se vratio na teren nakon što je propustio jednu utakmicu zbog ozljede koljena, i Michael Beasley su svaki zabili po 21 koš za Knickse.

Jedinu pobjedu u gostima ostvarili su Sacramento Kings koji su u Miamiju slavili protiv Heata sa 89-88 zahvaljujući zakucavanju De’Aarona Foxa tri sekunde prije kraja.

Kings su uspjeli nadoknaditi zaostatak od 12 koševa u zadnjoj četvrtini, nadigrali su Heat sa 17-4 u zadnjih 5:46 minuta i pobijedili u Miamiju prvi put nakon 2001.

Buddy Hield je zabio 24 koša za Sacramento, Fox je ubacio 14, a Bogdan Bogdanovic 11.

Goran Dragić je bio najučinkovitiji kod Miamija sa 23 koša, a Wayne Ellington je dodao 20.

Pregled rezultata utakmica sjevernoameričke košarkaške lige NBA koje su odigrane u četvrtak:

Miami Heat - Sacramento Kings 88-89

Oklahoma City Thunder - Washington Wizards 121-112

Denver Nuggets - New York Knicks 130-118

Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves 126-113

19. svibanj 2024 10:44