Profimedia, Press Association
NBA LIGA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 30. siječanj 2018. 09:34

Sinoć je na NBA parketima odigrano šest utakmica, a nastupila su trojica hrvatskih košarkaša, Dario Šarić, Bojan Bogdanović i Dragan Bender.

Philadelphia 76ersi su poraženi na gostovanju kod Milwaukee Bucksa 107:95, a Šarić je bio najefikasniji igrač svoje momčadi s 19 koševa. U 33 minute igre upisao je i 9 skokova i 2 asistencije, a iz igre je gađao 7-18. Buckse je do slavlja vodio Giannis Antetokounmpo s 31 poenom, 18 skokova i 6 asistencija.

Indiana Pacersi su kod kuće pobijedili Charlotte Hornetse 105:96, a Bojan Bogdanović ostao je bez koša za 24 minute igre. Iz igre je promašio sva tri šuta, dok je upisao 2 skoka i 1 asistenciju.

Victor Oladipo s 25 poena vodio je Pacerse, dok je kod ujednačenih Hornetsa najefikasniji s 23 poena bio Kemba Walker.

Memphis Grizzliesi su na svom parketu savladali Phoenix Sunse 120:109, a Dragan Bender ostao je bez koša za poraženu momčad. U 20 minuta igre promašio je oba šuta upućena prema košu, a upisao je 2 skoka i 1 asistenciju. Tyreke Evans s 27 poena bio je prvo ime susreta, dok je najbolji kod Sunsa bio Josh Jackson s 20 poena i 8 skokova.

NBA liga, rezultati:

Dallas Mavericks - Miami Heat 88-95

Indiana Pacers - Charlotte Hornets 105-96

(Bojan Bogdanović je igrao 24 minute za Indianu, bez pogodaka, upisao je dva skoka i jednu asistenciju)

Atlanta Hawks - Minnesota Timberwolves 105-100

Memphis Grizzlies - Phoenix Suns 120-109

(Dragan Bender je igrao 20 minuta za Phoenix, bez pogodaka, dva skoka i jedna asistencija)

Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers 107-95

(Dario Šarić je igrao 33 minute za Philadelphiju, zabio je 19 koševa i upisao devet skokova i dvije asistencije)

Denver Nuggets - Boston Celtics 110-111

02. svibanj 2024 09:54