Kim Klement-USA TODAY Sports / Reuters
NBA LIGA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 26. studeni 2017. 10:59

Philadelphia je na svom parketu uvjerljivo svladala Orlando 130:111 i to joj je treća pobjeda u nizu. Hrvatski košarkaš Dario Šarić odigrao je jednu od svojih najboljih utakmica ove sezone. Za 33 minute provedene na parketu zabio je 21 koš uz četiri asistencije i sedam skokova.

Šarićev postotak šuta bio je 63 posto (8/13), a gleda li se postotak utakmica u kojima je šutirao najmanje deset lopti, ovo mu je drugi najbolji učinak ove sezone.

Uz Darija sjajan je bio i J.J. Reeddick koji je zabio 29 koševa od čega osam trica. Na suprotnoj strani Mario Hezonja odigrao je tek jednu minutu i nije imao nikakav učinak.

Bojan Bogdanović je u porazu Indiane od Bostona 98:108 igrao 31 minutu i zabio 10 koševa uz dosta slab šut (5/12), a spomenimo i kako je promašio sve tri trice. Indiana je u utakmici vodila sve do pred kraj treće četvrtine kada je proradio Kyrie Irving i odveo Celticse dio pobjede.

20. svibanj 2024 00:03