Brian Spurlock-USA TODAY Sports / Reuters
SPURSI PREOKRENULI MINUS 23

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 18. studeni 2017. 09:43

Indiana Pacersi Bojana Bogdanovića sinoć su slavili na domaćem parketu protiv Detroit Pistonsa sa 107:100.

Pacersi su u tom susretu nadoknadili minus od čak 22 koša nepunih 18 minuta prije kraja, a hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović susret je završio s 15 koševa, 1 skokom i 3 asistencije za 34 minute igre. Iz igre je gađao 6-12, od čega 3-6 za tricu.

Najbolji kod Pacersa bio je Victor Oladipo s 21 poenom i 15 skokova, dok su kod ujednačenog Detroita Avery Bradley i Reggie Jackson zabili po 16 koševa.

Cavaliersi su slavili na krilima LeBrona Jamesa koji je odigrao izvrsnu utakmicu i upisao je 39 poena, 14 skokova i 6 asistencija. Kevin Love dodao je 25 koševa, a Ante Žižić nije zaigrao za Cavalierse. Kod Clippersa su prednjačili Blake Griffin s 23 poena i 12 skokova i DeAndre Jordan s 20 poena i čak 22 skoka.

Zanimljiv je bio i okršaj San Antonio Spursa i Oklahoma City Thundera. Spursi su slavili kod kuće s tijesnih 104:101 iako su početkom druge četvrtine gosti vodili sa čak 23 koša razlike. Spursi su ipak po malo stizali prednost, a u posljednjoj dionici uspjeli su i preokrenuti na krilima LaMarcusa Aldridgea koji je zabio 26 poena i pridodao 9 skokova. Kod Thundera je najbolji bio Carmelo Anthony s 20 poena.

Phoenix Sunsi slavili su na gostovanju kod LA Lakersa 122:113, a hrvatski krilni centar Dragan Bender upisao je za pobjedničku momčad 10 poena, 5 skokova, 2 asistencije i 1 blokadu za 24 minute igre. Zabio je tri trice iz četiri pokušaja. Lakerse je vodio Kyle Kuzma s 30 poena, dok Ivica Zubac nije igrao.

NBA, rezultati:

Washington Wizards - Miami Heat 88-91

Indiana Pacers - Detroit Pistons 107-100

(Bojan Bogdanović je u 34 minute za Indianu zabio 15 koševa i ugrabio jedan skok te dodao tri asistencije)

Brooklyn Nets - Utah Jazz 118-107

Cleveland Cavaliers - Los Angeles Clippers 118-113

(Ante Žižić nije ulazio u igru za Cleveland)

Los Angeles Lakers - Phoenix Suns 113-122

(Ivica Zubac nije ulazio u igru za Lakerse; Dragan Bender je u 24 minute za Phoenix zabio 10 koševa, ugrabio pet skokova i upisao 2 asistencije)

20. travanj 2024 10:59