Jasen Vinlove / USA TODAY Sports / Reuters
NBA LIGA

Piše: HinaObjavljeno: 01. siječanj 2017. 10:52

Košarkaši Phoenixa završili su 2016. godinu porazom 86-91 na gostovanju kod Utah Jazza, a hrvatski košarkaš Dragan Bender je za 20 minuta na parketu postigao sedam koševa uz jedan skok.

Uz dvoboj Utah Jazza i Phoenix Sunsa, na Staru godinu je odigrano još pet utakmica u NBA ligi. Memphis je kao gost svladao Sacramento sa 112-98, aktualni prvaci iz Clevelanda su slavili sa 121-109 na gostovanju u Charlotteu, a Milwaukee je pobijedio Bullse u Chicagu sa 116-96.

Houston je kao domaćin slavio protiv New Yorka sa 129-122, a najuvjerljiviju pobjedu večeri ostvario je Oklahoma City koji je na svom parketu svladao Los Angeles Clipperse sa 114-88 uz još jedan "triple-double" učinak Russella Westbrooka ostvaren već na poluvremenu, dok je sjajni plejmejker dvoboj završio sa 17 koševa, 14 asistencija i 12 skokova.

Houston je na svom parketu slavio protiv New Yorka sa 129:122, uz nevjerojatna 53 poena Jamesa Hardena koji je upisao i triple-double sa 16 skokova i 17 asistencija.