TODD KIRKLAND Afp
OKLAHOMA ZNA SAMO S NJIMA

Vrlo dobri Bogdanović drugi najbolji strijelac uvjerljivih Jazzera, Lakersi prosuli +19 protiv Thundera

Košarkaši Utah Jazza slavili su uvjerljivo na gostovanju kod Atlanta Hawksa 116:98
Piše: SNObjavljeno: 05. studeni 2021. 07:19

Bojan Bogdanović bio je drugi najbolji strijelac Jazza sa 23 poena za nepunu 31 minutu igre. Iz igre je gađao 7-16, od čega trice 2-7, a upisao je 5 skokova, 2 asistencije i 1 blokadu. Najefikasniji strijelac susreta bio je njegov suigrač Jordan Clarkson s 30 poena, dok je kod Atlante prednjačio Trae Young s 21 poenom.

Los Angeles Lakersi izgubili su kod kuće od Oklahoma City Thundera sa 107:104 iako su imali prednost od čak 19 poena. Shai Gilgeous-Alexander zabio je 11 od svojih ukupno 28 poena u posljednjoj četvrtini za drugo slavlje Thundera protiv Lakersa ove sezone. Kenrich Williams zabio je 9 od ukupno 13 poena u zadnjoj dionici igre. Zanimljivo je da je Thunder ove sezone trenutno na omjeru pobjeda i poraza 2-6, a obje su pobjede ostvarili protiv Lakersa nadoknadivši velike zaostatke.

Bogdanovićeva statistika protiv Hawksa

SOFASCORE

Grafika: SofaScore

Najefikasniji kod Lakersa kojima nije igrao ozlijeđeni LeBron James, bio je Anthony Davis s 28 poena i 18 skokova, Russell Westbrook je upisao 27 poena, dok je Carmelo Anthony ubacio 21.

U preostalim utakmicama Boston je slavio kod Miamija 95:78, Philadelphia kod Detroita 109:98, dok je Phoenix kod kuće nadigrao Houston sa 123:111.

NBA, rezultati

Detroit Pistons - Philadelphia 76ers 98-109
Atlanta Hawks - Utah Jazz 98-116
(Bojan Bogdanović je za Utah igrao 31 minutu postigavši 23 koša, uz pet skokova i dvije asistencije)
Miami Heat - Boston Celtics 78-95
Phoenix Suns - Houston Rockets 123-111
Los Angeles Lakers - Oklahoma City Thunder 104-107