Screenshot/Youtube
TEŠKO IZBORENA POBJEDA

Strasbourg do tijesne pobjede - Galatasaray pokleknuo u posljednjoj četvrtini

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 08. lipanj 2016. 19:35

Košarkaši Strasbourga pobijedili su na domaćem terenu Galatasaray rezultatom 66:62 u prvoj utakmici finala Eurocupa.

Prva četvrtina ostat će zapamćena po jako malom broju poena. Ni jedni ni drugi nisu bili na visini zadatka, pa je nakon prvih deset minuta rezultat glasio 8:7 u korist turske momčadi. U drugoj četvrtini viđena je potpuno izjedačena borba s puno više preciznosti (16:16), te je Galatasaray na odmor otišao sa pola koša prednosti. Treća dionica donijela je dosta efikasniji igru na obje strane (20:21), tako da je odluka pala u posljednjoj četvrtini.

Domaćin je u ovom periodu igre bio uspješniji (23:17) i u samoj završnici stigao do vrijedne pobjede. Najefikasniji kod domaćina bio je Louis Campbell sa 16 poena, dok je goste predvodio Vladimir Micov sa 17 koševa. Uzvratna utakmica na rasporedu je 27. travnja u Istanbulu.

06. svibanj 2024 14:42