NEMOGUĆA REAKCIJA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 09. ožujak 2020. 13:26

Jedna sudačka odluka dovoljna je možda malo ispadnete "iz tračnica", a ako ste u kombinaciji s lošim danom na parketu, tad je reakcija potencijalno i - "eksplozivna". Dogodilo se to Anti Tomiću koji je razljućen nakon jedne sudačke odluke doslovno, poput Hulka, uništio dres...

Naime, u pobjedi Barcelone protiv Estudiantesa nije se baš iskazao, jer je u 15 minuta ostao - bez koša. Upisao je tek asistenciju i dva skoka, ali opet, pobrinuo se da se njegovo ime spominje i nakon utakmice.

Dogodilo se to na početku posljednje četvrtine, kod rezultata 54-57. Dobio je faul i tehničku, a nakon toga mogao se prepustiti emocijama - rastrgao je dres i pobrao zvižduke.

Kako je to izgledalo, možete provjeriti - ovdje.

16. travanj 2024 21:20