ZABIO I DOBIO BATINE

Mario Mandžukić od Alexisa dobio udarac u glavu, a Rodriguez ga još i nagazio

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 27. listopad 2014. 10:36

Mario Mandžukić opet je bio glavni lik pobjede madridskog Atletica, koji je gostovao kod Getafea i slavio s minimalnih 1:0. Hrvatski napadač postigao je jedini gol krajem prvog poluvremena, ali i isprovocirao isključenje igrača domaćih Alexisa u 56. minuti, čime su splasnule nade Getafea da bi mogao ostati barem neporažen. Utakmica nije bila lijepa, niti je obilovala prilikama, a spretni Mandžukić je nakon karambola lopte u šesnaestercu domaćih pogodio u 41. minuti za prednost prvaka.

Otpočetka dvoboja branič domaćih Alexis i Mandžukić su vodili žestoke dvoboje, da bi početkom drugog dijela Mandžukić isprovocirao Alexisa, koji ga udara šakom u glavu i zarađuje crveni karton. Dok je hrvatski napadač ležao na travnjaku Juanom Rodriguezom ga je još i nagazio. No, za razilku od Alexisa, Juan Rodriguez se izvukao bez kazne.

05. svibanj 2024 20:30